PokochajFotografie.pl

Od kilku dni dostępny jest już nowy, czwarty numer bezpłatnego kwartalnika fotograficznego PokochajFotografie.pl. Wszystkim, którzy jeszcze nie znają tego wydawnictwa przypomnę, że jest to elektroniczny magazyn o fotografii, udostępniany w formie pliku PDF. Jeżeli jesteście zainteresowani jego lekturą, aby otrzymać link do pliku należy najpierw zapisać się na newsletter, a naprawdę warto to zrobić. Z numeru na numer magazyn jest coraz lepszy.

Kiedy pisałem o PokochajFotografie.pl przy okazji wydania pierwszego numeru, wyraziłem opinię, że publikacja zapowiada się bardzo interesująco i trzyma wysoki poziom, zarówno wydawniczy jak i merytoryczny. Dziś mogę potwierdzić tę opinię z całym szacunkiem dla Michała Mrozka, autora magazynu, i podziękowaniem za wyśmienitą pracę.

Okładka czwartego numeru magazynu PokochajFotografie.pl
Okładka czwartego numeru magazynu PokochajFotografie.pl

Fakt, że wydawnictwo ukazuje się co kwartał służy temu, aby materiał jaki ma się w nim znaleźć był właściwie dopracowany i przedstawiony. Obecny, czwarty numer PokochajFotografie.pl to aż 170 stron ciekawego tekstu i wysokiej jakości fotografii. Polecam!