Pochwal się swoim blogiem fotograficznym

Postanowiłem w tym wpisie zachęcić was, czytelników bloga, do pochwalenia się swoimi dziełami. Jeśli piszecie bloga o fotografii, prowadzicie fotoblog lub macie po prostu swoją własną stronę, gdzie umieszczacie swoje fotografie, to zostawiajcie do nich namiary w komentarzach.

Chcę dzięki temu dotrzeć do tych źródeł, którym trudniej się przebić w tłumie największych serwisów o fotografii. Na pewno wśród nich są perełki, o których nic nie wiem, a warto je czytać i oglądać. Jeśli, któreś z nich spodobają mi się szczególnie, postaram się o nich napisać coś więcej.

A może wy znacie kogoś kto prowadzi takie blogi i czytacie je, oglądacie zdjęcia? Również dajcie znać. Język serwisu może być dowolny, chociaż na pierwszym miejscu stawiam na witryny polskie.

Tak więc, chwalcie się swoimi dokonaniami. Na pewno zajrzę na każdą stronę, którą polecicie w komentarzach. Czekam na wasze propozycje z niecierpliwością :)

10 thoughts on “Piszesz bloga o fotografii? Prowadzisz fotobloga? Pochwal się nim!

  1. Właściwie nie mam pojęcia jak trafiłem na tego bloga. Byłem dziś w pracy, "ostro pracowałem" z użyciem przeglądarki i jakoś tak nagle się zorientowałem, że jestem Twoim blogu. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne i po wstępnym przeglądzie stwierdziłem, że pierwszy komentarz (mam nadzieję, że będzie więcej) wrzucę w tym wpisie… wiadomo… chciałem się pochwalić swoim fotoblogiem –http://hevo.pl

    Obecnie cierpię na brak systematyczności we wpisach, ale tak gdzieś od końca maja planuję wrzucać codziennie jakieś zdjęcie z kolekcji :) Tak czy siak… ZAPRASZAM ;)

Komentarze zostały wyłączone.