Reklama na moim blogu - dlaczego warto?

Proces połączenia wszystkich moich poprzednich blogów w jeden uważam za zakończony. Pod koniec stycznia udało mi się przenieść wszystkie wpisy z poprzednich witryn i teraz już bez przeszkód mogę skoncentrować się na prowadzeniu jednego serwisu. W związku z tym postanowiłem na poważnie zająć się pozyskaniem chętnych do reklamowania się na moim blogu.

Od początku istnienia bloga postanowiłem skorzystać z możliwości reklamowych jakie daje, powstała w ubiegłym roku, usługa AdTaily i na dzień dzisiejszy nie zamierzam tego stanu rzeczy zmieniać. Ku mojemu, pozytywnemu, zaskoczeniu, pierwsze reklamy na blogu zaczęły być rezerwowane już w styczniu co przyniosło, na razie skromne, ale jednak wymierne efekty.

W celu ułatwienia ewentualnym reklamodawcom podjęcia decyzji w sprawie wykupienia reklamy na moim blogu opublikowałem na nim specjalną stronę, na której znajdują się podstawowe informacje na temat jego profilu oraz statystyk.

Uprzedzając ewentualne pytania napiszę od razu, że nie przewiduję na dzień dzisiejszy umieszczania na blogu reklam inwazyjnych typu Flesz, okienek typu popup czy animicji GIF, które w znaczący sposób przeszkadzałyby w odbiorze właściwej treści bloga. Nie przewiduję również publikowania artykułów sponsorowanych. Jeżeli opisuję jakiś produkt lub usługę to robię to z własnej inicjatywy, kiedy uznam, że warto go lub ją polecić innym.

Ponieważ jest to blog, na którym poruszam od czasu do czasu tematy niepełnosprawności i zdrowia, nie wykluczam zamieszczania na nim reklam charytatywnych i koleżeńskich. Jeśli ktoś z Czytelników bloga jest taką reklamą zainteresowany to proszę bardzo o kontakt ze mną.

11 thoughts on “Reklama na moim blogu – informacje dla chętnych

  1. W najbliższym czasie planuj wykupienie tutaj boxu ale jak będzie to się zobaczy. W sumie z tą podstroną dobra rzecz i sprobuje wdrożyć to także na moim blogu.

Komentarze zostały wyłączone.