Wirtualna Klinika Przylądek Nadziei

Dziś kolejny wpis, dzięki któremu chcę namówić Was do wpłacania pieniędzy na szczytny cel, a tym celem jest budowa Kliniki Przylądek Nadziei – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jak można pomóc?

Sprawa jest prosta. Wystarczy wejść na stronę Wirtualnej Kliniki i tam, klikając w wybrany przedmiot dołożyć się do jego zakupu. Mechanizm wpłaty pieniędzy bardzo dobrze wyjaśnia film zamieszczony na stronie głównej serwisu.

wirtualna-klinika.pl - jedna ze stron, gdzie możesz kupić przedmiot
wirtualna-klinika.pl - jedna ze stron, gdzie możesz kupić przedmiot

Fundacja NA RATUNEK

Strona Fundacji NA RATUNEK
Strona Fundacji NA RATUNEK

Strona Wirtualnej Kliniki działa pod patronatem Fundacji NA RATUNEK Dzieciom z Chorobą Nowotworową, a pomysłodawcą jej powstania był Paweł Jarco. Jeżleli chcecie, możecie wspomóc finansowo działania Fundacji również w inny sposób, np. wpłacając 1% z podatku, korzystając z usług bankowości elektronicznej dotpay lub podczas kwest.

Klinika Przylądek Nadziei w serwisach społecznościowych

Klinika Przylądek Nadziei, oprócz własnej witryny, korzysta z dobrodziejstw serwisów społecznościowych. Możecie więc zostać Fanami jej strony na Facebooku, obserwować jej profil na Blipie i Flakerze, a także na Flickr i YouTube.

Inspiracją do wsparcia tego pomysłu z mojej strony był dzisiejszy wpis na blogu Pawła Lipca, gdzie znajdziecie trochę więcej szczegółów.

Komentarz

Ja już wpłaciłem składkę na Klinikę i, cytując klasyka, pytam się Was, moi Drodzy – Pomożecie? :)

A tak zupełnie na marginesie to powiem Wam, że zawsze gdy czytam lub oglądam jakąkolwiek audycję związaną z pomaganiem to za każdym razem mam w uszach piosenkę Stanisława Sojki – Tolerancja (Na miły Bóg) – znacie? Kto nie zna niech posłucha, polecam. Piosenka ma już swoje lata ale jej przesłanie jest ponadczasowe i chyba będzie mi towarzyszyć do końca życia.