Niektórzy z Czytelników mojego bloga odnoszą mylne wrażenie, że jestem specjalistą od WordPressa. Tak na prawdę jednak się nim nie czuję. Dlaczego?

W prawdzie napisałem i na pewno jeszcze napiszę kilka artykułów na temat WordPressa, ale prawie w każdym z nich podkreślałem fakt, że nie mam wykształcenia informatycznego. Każdy z tych artykułów był pisany od strony użytkownika systemu. Sądzę, że wiele z opisanych przeze mnie problemów z WordPressem można rozwiązać inaczej i lepiej, przy pomocy kodowania, bez używania wtyczek.

Poza tym szablony do wszystkich moich dotychczasowych blogów zaprojektowałem sam ale tylko i wyłącznie w formie statycznej, jako HTML i CSS. Zakodowanie ich do działania w WordPressie powierzałem osobom bardziej doświadczonym niż ja.

Być może się to kiedyś zmieni, ale na obecnym etapie mojej wiedzy na temat WordPressa nie podejmę się postawienia za pieniądze serwisu, którego funkcje wykraczają poza zwykły blog, a takie właśnie maile dostaję coraz częściej na swoją skrzynkę. Oczywiście, jest to miłe uczucie, kiedy ktoś docenia moją wiedzę, ale wiem, że są ode mnie lepsi w te klocki ;)

Ten wpis jest częścią minibloga. Artykuły z niego nie pojawiają się na stronie głównej bloga ani w jego kanale RSS.

rss Dodaj do swojego czytnika kanał RSS minibloga.