KurierPlikow.pl

Otrzymałem dziś list od autora serwisu KurierPlikow.pl, o którym niedawno pisałem na blogu. W dalszej części wpisu możecie przeczytać jego obszerne fragmenty.

Oto one:

Witam,

Nazywam się Piotr Gaertig, jestem autorem serwisu KurierPlikow.pl.
Dziś trafiłem na Pana artykuł o moim serwisie. Jestem dosyć zaskoczony (zero promocji z mojej strony), że zdecydował się Pan napisać o nim rzeczowo i obiektywnie – serdecznie dziękuję.

Dostępna wersja jest właściwie eksperymentem na własne potrzeby i kilku znajomych, a opcję “na stronę” udostępniam narazie za darmo. Jednakże zauważyłem zainteresowanie ze strony osób prywatnych i firm co daje mi motywację by zrealizować ten projekt – a dzięki Pana artykułowi i komentarzom czytelników jeszcze większą.

Serwis rozwijam samodzielnie – “po godzinach”. Obecnie implementuję wersję KurierPlikow Pro, która będzie płatna, solidniejsza, z konkretnymi limitami, powiadomieniami SMS, SSL-em, umową o poufności i wsparciem itp. Wszystko by usprawnić wymianę plików firmom i freelancerom. W szczególności mam zamiar położyć nacisk na integrację ze stroną klienta – tak by docelowy użytkownik strony nie musiał opuszczać witryny firmy, nie musiał wiedzieć co to FTP, dlaczego nie może się z nim połączyć etc.

Obecnie to co widać przypomina trochę wyslij.to albo chomik, jednakże docelowo wersję “Lite” mam zamiar przesunąć w cień by nie robiła konkurencji “Pro”.

Czy byłby Pan lub firma zainteresowany ew. testowaniem usługi Pro?

Pozdrawiam,
Piotr Gaertig

Cieszy fakt, że mój artykuł o Kurierze Plików nie pozostał bez echa :)

Odpisałem autorowi, że jestem zainteresowany przetestowaniem usługi w wersji “Pro” i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jeśli macie jakieś pytania do autora serwisu lub do mnie, w związku z testami, zapraszam do zadawania ich w komentarzach :)

4 komentarz(e)y na temat “KurierPlikow.pl – list od autora serwisu

  1. W takich chwilach człowiek cieszy się, że prowadzi bloga i że jest za to w jakiś sposób doceniany… :)

Komentarze zostały wyłączone.