Zastanawiam się nad wprowadzeniem na blogu pewnej zmiany, ale zanim to zrobię, chcę zasięgnąć Waszej opinii, jako czytelników, dlatego zachęcam Was do głosowania w nowej ankiecie. Szczegóły w dalszej części wpisu.

Jak widać po nazwach kategorii wpisów tematyka bloga jest dość rozległa i zdaję sobie sprawę, że nie każdego czytelnika interesują wszystkie zagadnienia, które opisuję. Dlatego zastanawiam się nad wprowadzeniem oddzielnych kanałów RSS dla każdej kategorii (oczywiście zostawiając główny kanał RSS bloga).

Dla mnie stworzenie takich oddzielnych kanałów to nie problem, ale chciałbym się Was spytać, czy jest sens to robić. Dlatego zachęcam Was do wzięcia udziału w ankiecie. Decyzję podejmę kiedy zagłosuje w niej co najmniej 100 osób.

To jak? Chcecie, żeby każda kategoria miała swój kanał RSS, czy zostawić to tak jak jest?

Ten wpis jest częścią minibloga. Artykuły z niego nie pojawiają się na stronie głównej bloga ani w jego kanale RSS.

rss Dodaj do swojego czytnika kanał RSS minibloga.

5 thoughts on “Każda kategoria z własnym kanałem RSS? [Ankieta]

  1. Na pewno to nie przeszkodzi – tego można być pewnym. A czy pomoże? Jeśli piszesz dużo i odpowiednio często uaktualniasz odpowiednie kategorie, to nawet przyda się :)

  2. Jeśli ktoś kojarzy trochę WordPressa to wie, że może sobie dopisać /feed do adresu kategorii i będzie miał gotowca. Przygotowanie osobnej ikonki na stronie kategorii to faktycznie również nie jest wielki problem, więc można dorzucić taką w wolnej chwili – może się komuś przyda.

  3. Jeśli wprowadzenie tej zmiany nie stanowi dla Ciebie problemu, to warto. Czytelnikom na pewno to nie zaszkodzi, (no, chyba żeby mieli się w tym pogubić, ale nie sądzę). Ja i tak zostaje przy subskrypcji całości.

  4. Chyba zrobię te kanały szybciej niż myślałem opatrując je stosowną informacją i promocją. Ale póki co, czekam na dalsze opinie :)

Komentarze zostały wyłączone.