Stats dla Androida

Tak jak pisałem kilka dni temu, przesiadłem się niedawno na telefon z Androidem i w związku z tym od czasu do czasu będę się z Wami dzielił informacjami na temat ciekawych i przydatnych, moim zdaniem, aplikacji na ten system. Pierwszą z nich jest Stats – aplikacja licząca ilość minut połączeń, ilość SMSów oraz ilość danych w czasie korzystania z Internetu.

Dlaczego Stats jest według mnie dobrym programem?

Powodów jest kilka, a najważniejszy jest taki, że aplikacja Stats jest darmowa. Poza tym oferuje ona szereg opcji, a przede wszystkim to, że:

Aplikacja Stats dla Androida
Aplikacja Stats dla Androida
  • zlicza czas rozmów przychodzących i wychodzących
  • zlicza ilość wysłanych i odebranych wiadomości SMS
  • oblicza pakiety danych pobranych i wysłanych podczas korzystania z Internetu z podziałem na połączenia z siecią WiFi i komórkową
  • pozwala na wpisanie limitów minut, SMSów i danych powiązanych z naszym abonamentem
  • automatycznie informuje nas o zbliżaniu się do granicy wykorzystania wyżej wymienionych limitów i o ich przekroczeniu
  • pozwala na ustalenie przedziałów czasowych, w czasie których liczone są limity (może to być dzień, tydzień lub miesiąc)
  • pozwala na ustalenie dnia miesiąca, w którym automatycznie zeruje liczniki

Stats to na pewno nie jedyny licznik minut, SMSów i ilości danych z Internetu przeznaczony na Androida, dlatego, jeśli używacie do tego celu jakichś innych aplikacji to dajcie znać o tym w komentarzach. Być może przesiądę się na coś innego :)

2 komentarz(e)y na temat “Stats – aplikacja licząca ilość minut i danych dla telefonów z Androidem

  1. ja używam NetCountera, a 3GWatchdog też pokazuje mi ilość przesłanych danych. niemniej nie wykluczam przetestowania opisywanej przez ciebie aplikacji.

Komentarze zostały wyłączone.