SiePomaga.pl

Cieszę się, że powstał taki serwis jak SiePomaga.pl. Niektórzy zapewne spytają się: dlaczego, skoro jest to kolejna inicjatywa służąca zbieraniu pieniędzy dla potrzebujących? Otóż dlatego, że dzięki tej witrynie to ja decyduję, na jaki konkretnie cel pójdą wpłacone przeze mnie pieniądze. O tym jak to działa i kto za tym stoi przeczytacie w dalszej części wpisu.

Kto za tym stoi?

Twórcą serwisu SiePomaga.pl jest firma Netguru oraz grupa młodych ludzi, których “łączy fascynacja ludzką naturą oraz pasja budowania, pomagania i wskrzeszania energii u innych”.

Zanim zdecydujemy się komuś pomóc za pośrednictwem tego serwisu warto przeczytać takie informacje jak:

Jak można wesprzeć konkretny cel?

Po zarejestrowaniu się w serwisie zostajesz wciągnięty na listę Pomagaczy. Każdy z nich i Ty również, może przyłączyć się do jednej z wielu Grup (nie jest to obowiązkowe). Następnie możesz wybrać cel, który chcesz wesprzeć i gotowe. Na każdy wybrany przez siebie cel możesz oddać głos poparcia, dorzucić się finansowo, powiadomić o nim znajomych spoza serwisu SiePomaga.pl wysyłając im maila lub promować go na swojej stronie poprzez wklejenie odpowiedniego widgetu.

Pomóżmy Paulinie wygrać z rakiem

Ja zdecydowałem się poprzeć i wesprzeć finansowo cel Sprzątnij śmieciucha. O Paulinie Pruskiej stało się głośno po publikacji w telewizji TVN 24. Walczy ona z niezwykle rzadką odmianą raka, mięsakiem pęcherzykowatym. O swojej chorobie i walce z nią Paulina pisze na blogu Paula i Pan Śmieciuch.

Dlaczego zdecydowałem się pomóc Paulinie? W tej chwili jest to cel, na który potrzeba najwięcej pieniędzy spośród wszystkich celów, na które zbierane są środki na SiePomaga.pl. W sumie potrzebne jest ok. 70 tysięcy złotych, czyli koszt całkiem niezłego samochodu. W dodatku celem zbiórki jest ocalenie życia młodej, dwudziestokilkuletniej osoby, a obok tego nie mogę przejść obojętnie.

Zachęcam więc – pomóż Paulinie Pruskiej wygrać z rakiem. W kolumnie po prawej stronie bloga, na specjalnym widgecie, widać na bieżąco stan konta i jaki to stanowi procent wobec całej kwoty jaka jest do uzbierania.

Więc jak? Zostaniesz Pomagaczem? :)

Jeden komentarz na temat “SiePomaga.pl – A Ty zostaniesz Pomagaczem?

Komentarze zostały wyłączone.