Po rekordowym sierpniu, wrzesień przyniósł kolejny, tym razem znaczący wzrost odwiedzin bloga, a to wszystko dzięki Wam :) Jak wynika ze statystyk Google Analytics we wrześniu blog zanotował prawie 9 tysięcy odwiedzin, ponad 12,5 tysiąca odsłon, a czytało go ponad 7,2 tysiąca unikalnych użytkowników.

Na ten wynik złożył się, między innymi fakt, że co najmniej kilka osób wymieniło na swoich blogach mój blog z okazji Blog Day. Najpopularniejszymi wpisami we wrześniu okazały się te związane z grą Civilization V. Widać z tego, że w związku z premierą gry jej użytkownicy poszukują informacji nie tylko na oficjalnych witrynach ich wydawców.

Tak, czy siak, dziękuję wszystkim za to, że czytacie to, co mam do powiedzenia i bierzecie udział w dyskusjach na blogu i na Facebooku, dzięki któremu mam najwięcej wejść z serwisów społecznościowych.

Już niedługo postaram się opublikować kolejny wpis, w którym zrecenzuję Civilization V. Obecnie w nią gram, a ponieważ mogę to robić tylko wieczorami po pracy, więc zanim skończę ją chociaż raz to jeszcze trochę musi potrwać :)

Bądźcie więc czujni ;)
Ten wpis jest częścią minibloga. Artykuły z niego nie pojawiają się na stronie głównej bloga ani w jego kanale RSS.

rss Dodaj do swojego czytnika kanał RSS minibloga.