PrzyjaznyDom.info

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do czytania mojego nowego bloga pod nazwą Przyjazny Dom. Będzie to swojego rodzaju dziennik budowy domu przyjaznego osobie starszej i niepełnosprawnej ruchowo.

Razem z rodzicami i bratem podjęliśmy decyzję o budowie domu jednorodzinnego. Z racji tego, że moi rodzice są coraz starsi, a ja jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, dom, który chcemy wybudować musi być przystosowany do naszych możliwości poruszania się. Mam nadzieję, że opisane i pokazane na blogu rozwiązania pomogą innym w budowie takiego domu dla siebie lub remoncie domów i mieszkań już istniejących, aby osobom starszym i niepełnosprawnym żyło się wygodniej.

Od strony formalno-prawnej i inwestycyjnej wszystkim zajmą się moi rodzice i brat. Ja natomiast postanowiłem to wszystko udokumentować w nadziei, że ktoś inny z tego skorzysta.

PrzyjaznyDom.info - strona główna
Przyjazny Dom - strona główna

Od strony technicznej powiem tylko, że blog założyłem w serwisie Posterous podpinając pod niego wykupioną wcześniej domenę. Zdecydowałem się na takie rozwiązanie, aby do minimum ograniczyć czynności związane z założeniem i prowadzeniem bloga. O tym, jak założyć i skonfigurować bloga na Posterous napiszę w najbliższym czasie oddzielny wpis.

Aktualizacja

Postanowiłem przenieść blog do bardziej znanej i rozbudowanej platformy blogowej, czyli Bloggera. W związku z tym zmienił się adres bloga i od tej chwili znajduje się on tutaj:

http://przyjaznydom.blogspot.com/

Powodem zmiany platformy z Posterous na Bloggera, oprócz większej popularności i możliwości konfiguracyjnych był fakt, że cała usługa jest w języku polskim. Oprócz tego, Blogger umożliwił mi zainstalowanie sprawdzonego i ulubionego przeze mnie systemu komentarzy Intense Debate.

Zapraszam do subskrypcji kanału RSS Przyjaznego Domu oraz do śledzenia mnie na Facebooku i Twitterze, gdzie będą się pojawiać wzmianki o nowych wpisach na blogu.

2 komentarz(e)y na temat “Przyjazny Dom – dziennik budowy domu przyjaznego osobie niepełnosprawnej ruchowo

Komentarze zostały wyłączone.