Po ponad 4 latach przerwy postanowiłem znów założyć konto na kilku serwisach randkowych w celu znalezienia kogoś, kto chciałby ze mną spędzać wolny czas. Nie, nie zamierzam zmieniać swojego stanu cywilnego, chcę tylko znaleźć powód, dla którego będę miał ochotę wyjść z domu :)

Dlaczego tak długo czekałem? Przede wszystkim dlatego, że pojawiły się niespodziewane problemy z moim zdrowiem (nie związane z niepełnosprawnością, ale na tyle poważne, że wszystko skończyło się pobytem w szpitalu i operacją). Teraz jednak wszystko wróciło do normy i chciałbym znów poznać kogoś, z kim mógłbym spędzać wolny czas, którego mam po pracy dość sporo.

Kogo szukam? Najkrócej mówiąc: kobiety :) A tak bardziej serio to, ze względu na moją niepełnosprawność, mam kilka uwag dla potencjalnej kandydatki. Najlepiej chyba będzie jak zacytuję to co napisałem w swoich profilach na Sympatii, Osobliwych i IPONie:

Witaj. Mam na imię Piotr. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo z powodu rozszczepu kręgosłupa. Poruszam się samodzielnie i o kulach. Na dłuższych dystansach jeżdżę swoim własnym samochodem przystosowanym do mojej niepełnosprawności.

Wolne chwile wypełnia mi moja życiowa pasja, czyli fotografia. Dużo czasu spędzam również w Internecie, gdzie, między innymi, prowadzę swój blog.

Szukam tylko i wyłącznie przyjaźni, ponieważ nie widzę siebie w roli męża i ojca. Interesują mnie wspólne wyjścia do kina, kawiarni, restauracji, parku, itp. na terenie Warszawy.

Jeśli jesteś spoza Warszawy, mogę Ci zaoferować znajomość tylko przez Internet, bo sam do Ciebie nie dojadę.

P.S. Ponieważ nie uznaję anonimów, odpiszę tylko na listy od osób ze zdjęciem. Uważam, że skoro sam ujawniam swój wizerunek mogę wymagać tego od innych.

Jak widać z listy serwisów randkowych, które wybrałem moje słowa skierowane są zarówno do kobiet niepełnosprawnych jak i zdrowych.

Ktoś jest chętny? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu :)
Ten wpis jest częścią minibloga. Artykuły z niego nie pojawiają się na stronie głównej bloga ani w jego kanale RSS.

rss Dodaj do swojego czytnika kanał RSS minibloga.