Digital Photography School

Digital Photography School to blog o fotografi cyfrowej, na który trafiłem niedawno całkiem przypadkowo i żałuję, że stało się to dopiero teraz. Po wstępnym przejrzeniu kilkunastu wpisów mogę stwierdzić, że jest to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat fotografii cyfrowej i obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy się nią interesują, zarówno hobbystycznie jak i zawodowo.

Strona główna Digital Photography School
Strona główna Digital Photography School

Sądząc po ilości subskrybentów kanału RSS Digital Photography School  (DPS) jest jednym z największych, jeśli nie największym w sieci blogiem poświęconym fotografii cyfrowej. Co możemy w nim znaleźć? Treści zamieszczane na DPS zostały podzielone na trzy działy:

W ramach serwisu działa również forum czytelników. Można też zaopatrzyć się w e-booki o tematyce fotograficznej. Blog ma oczywiście swój fanpage na Facebooku.

Czytam oczywiście największe serwisy o fotografii dostępne w polskim internecie, ale moim zdaniem, żadnego z nich nie da się porównać do DPS. Jeśli znacie podobne blogi i serwisy poruszające temat fotografii cyfrowej to podzielcie się tą wiedzą w komentarzach (mogą być oczywiście zarówno polskie jak i zagraniczne).

5 thoughts on “Digital Photography School – kopalnia wiedzy na temat fotografii cyfrowej

  1. Stronę znam, ale niestety czasu brak na czytanie i przeglądanie :| Wiem, że jest jeszcze jedna fajna strona pewnego fotografa, na której umieszcza video tutoriale, ale nie wiem gdzie mi się adres podział. Jak znajdę to podeślę, bo też można się wiele nauczyć i podpatrzeć.

    Z ciekawych filmów mogę polecić też kanał YT: http://www.youtube.com/user/ossirius – Samo oglądanie daje wiele wskazówek :)

  2. Dzięki za wpis, faktycznie sporo wiadomości można tam znaleźć. Patryk ja tej strony akurat nie znałem dlatego wielkie dzięki.

Komentarze zostały wyłączone.