WP Zlecenia

Jak to zwykle bywa, tak i tym razem wpadłem przypadkiem na bardzo interesujący serwis, który polecam wszystkim zainteresowanym. Mówię tu o WP Zlecenia, czyli polskim centrum płatnego wsparcia systemu WordPress.

Dla kogo są WP Zlecenia?

Dzięki rozwojowi WordPress staje się systemem coraz częściej wykorzystywanym nie tylko do prowadzenia bloga, ale również do tworzenia stosunkowo prostych serwisów internetowych dla firm i instytucji. Można już na nim postawić nawet sklep internetowy. Dużym plusem tego CMS-a jest jego stosunkowo prosta administracja, czego nie można powiedzieć np. o Joomla! czy Drupalu, zwłaszcza jeśli chodzi o początkujących użytkowników takiego oprogramowania (przetestowane “na własnej skórze”). Do tego dochodzi również fakt, że WordPress jest darmowy.

Wszystko to sprawia, że wraz z rozwojem możliwości WordPressa, zwiększa się również liczba specjalistów od tego systemu oraz ludzi, którzy chcą z niego skorzystać przy tworzeniu witryn dla siebie, a nie wiedzą jak się do tego zabrać. WP Zlecenia jest miejscem, które ma łączyć obie te grupy ludzi. Z tego co widzę po wpisach na blogu serwisu, projekt powstał w maju zeszłego roku i pomału się rozwija. O tym, dla kogo dokładnie jest to miejsce można przeczytać na specjalnej stronie. Zlecenie można złożyć za pomocą specjalnego formularza.

Podsumowanie

Przyznam, że pomysł powstania takiego serwisu bardzo mi się podoba. Do tej pory korzystałem z pomocy ludzi skupionych na forum nieoficjalnego supportu WordPressa oraz znajomych, ale przy okazji jakichś większych projektów zapewne skorzystam z pomocy WP Zlecenia, żeby się przekonać o jakości ich usług :)

Ciekaw jestem czy ktoś z Was korzystał już z WP Zlecenia. Jakie są Wasze doświadczenia?

3 komentarz(e)y na temat “WP Zlecenia – polskie centrum płatnego wsparcia systemu WordPress

Komentarze zostały wyłączone.