Anna Bartuszek w TVN24.pl

Jako, że jest to blog o ludziach niepełnosprawnych to nie wyobrażam sobie tego, aby od czasu do czasu nie pojawiały się na nim wpisy charytatywne. Dziś inauguruję tę kategorię z prośbą do was, abyśmy wspólnymi siłami pomogli Annie Bartuszek w walce ze stwardnieniem rozsianym.

Ania wystąpiła w programie z cyklu Prosto z polski nadawanym w telewizji TVN 24. Nie będę wdawał się w szczegóły, na co Anna zbiera pieniądze i jak jej można pomóc, ponieważ wszystkie niezbędne informacje zamieściła na specjalnej stronie swojego bloga Wciąż czarna. Pisze go co dziennie pod pseudonimem Anna Black. Oprócz bloga Ania ma swój kanał w serwisie YouTube, na którym zamieszcza krótkie filmy dokumentujące kurację lekową.

Ogólnie rzecz ujmując potrzebne są pieniądze (ok. 7000 złotych miesięcznie) po to, żeby Ania mogła brać lek, który pomaga jej w codziennym funkcjonowaniu. Pomóc jej można wpłacając 1% z należnego fiskusowi podatku VAT przy wypełnianiu rocznego zeznania PIT oraz przekazując środki na specjalne subkonto stworzone dla niej przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Ja już skorzystałem z tej drugiej możliwości, teraz chcę namówić was na to samo.

Ucieszyłbym się gdyby zgłosiła się jakaś fundacja chętna zorganizować zbiórkę pieniędzy dla Ani dzięki stronie SiePomaga.pl. Jeśli tak się stanie, to obiecuję, że jeszcze raz wpłacę trochę kasy na ten cel.

2 komentarz(e)y na temat “Pomóżmy Annie Bartuszek w walce ze stwardnieniem rozsianym

Komentarze zostały wyłączone.