Serwis box oferuje ten sam rodzaj usług co opisywany już przeze mnie Dropbox, SugarSync i Minus – jest po prostu kolejnym wirtualnym twardym dyskiem, na którym możemy przechowywać nasze pliki i współdzielić je z innymi. Konto w boxie mam już od dość dawna, ale nie korzystałem z niego zbyt często, ponieważ jego parametry w porównaniu z konkurencją były mało atrakcyjne – aż do wczoraj. Co się zmieniło?

Promocja dla użytkowników urządzeń z Androidem

Wczoraj na swoim blogu box ogłosił promocję kont dla użytkowników smartfonów i tabletów działających w systemie Android. W ramach promocji użytkownik dostaje za darmo i dożywotnio 50GB wolnego miejsca na swoje pliki. Zwiększony zostaje również limit wielkości jednego pliku z 25 do 100MB.

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji? Po kolei:

 • pobrać z serwisu Android Market i zainstalować na swoim urządzeniu aplikację box
 • zarejestrować się lub zalogować na swoje istniejące konto w serwisie box z poziomu aplikacji na Androida
 • cieszyć się darmowymi 50GB wolnego miejsca na swoje dane (po wejściu na swoje konto pokaże się stosowna informacja)

Warto dodać, że te z tych darmowych 50GB możemy korzystać nie tylko z poziomu smartfona i tabletu, ale także z komputerów i laptopów – tu nie ma ograniczenia.

Promocja kont dla użytkowników Androida nie jest ograniczona ilościowo, ale czasowo i kończy się 23 marca, czyli trwa miesiąc.

Ja już swoje 50GB zgarnąłem i mogę powiedzieć, że na dzień dzisiejszy wszystko co napisałem wyżej się zgadza i działa jak należy. Komu więc taka usługa jest potrzebna, niech korzysta, bo warto, zwłaszcza, że to nic nie kosztuje :)

7 thoughts on “50GB za darmo w serwisie box dla użytkowników Androida

  1. No niestety, opcja synchronizacji jest dostępna tylko dla kont biznesowych. To jest, między innymi, powód, dla którego korzystam z boxa najmniej.

 1. Piotrek,?
  Ty jesteś po 40stce?
  kurcze, czytam twój blog i ani razu nie pomyślałem że po 40 raczej po 30

 2. Witam
  gratuluje Bloga, jest bardzo pomocny!

  wiecie może czy któryś z wirtualnych dysków oferuje zabezpieczenie katalogu? czyli dostęp mają tylko użytkownicy znający to hasło.

Komentarze zostały wyłączone.