19 thoughts on “Pałac w Oborach koło Konstancina

 1. Bardzo ciekawe miejsce. Cisza, spokój, dookoła piękna przyroda, która najlepiej prezentuję się na wiosnę, kiedy wszytko kwitnie. Można tam odpocząć, wyciszyć się. Miejsce z dala od zgiełku i hałasu miasta. Polecam na rodzinne, niedzielne popołudnie.

 2. Miejsce jest naprawdę rewelacyjne! Nie tylko wiosną jak było wcześniej wspomniane ale również latem gdy jest ciepło i można cieszyć się przyrodą… Dobre miejsce na spacery z dziećmi… Polecam :)

 3. Hej. Taki troche off-top…

  Jakiej wtyczki używasz do tych przycisków społecznościowych, które widać pod każdym postem?

 4. Ładna miejscówka, ocena 5/5 i plus za polskie wtyczki. W ogóle bardzo ładnie prezentuje się ten blog. Dobrze wizualnie wykonany.

 5. Uwielbiam takie klimaty… Spacerując po ich terenie staram się wyobrazić sobie czasy ich świetności kiedy były zamieszkałe przez szlachtę :)

 6. To miejsce nie tylko na zdjęciach jest takie piękne… W rzeczywistości jest jeszcze lepsze… Polecam wszystkim na letni wypad :)

 7. Bartłomiej Pawlak – nigdy zdjęcia nie oddawały w pełni tego co jest w rzeczywistości, czasami przekoloryzowały, czasami tego kolory zabierały. Zresztą, ja się będę mógł przekonać, bo się wybieram w tamta okolicę w przyszłym tygodniu i mam zamiar tam zajrzeć ;)

 8. Ale super zdjęcia, nasycenie kolorów jest fenomenalne – jeśli to autor tekstu robił to gratuluję dobrego oka.
  Pozdrawiam

 9. bardzo ładne zdjęcia, żywe kolory, wyraziste, to jest to co mi brakuje na innych zdjęciach w internecie, a, że mam problemy ze wzrokiem to teraz widzę zdjęcia lepiej niż widzę w rzeczywistości

 10. Tak się zastanawiam czy używasz jakiegoś programu w którym poprawiasz kontrast itd. Czy może masz tak dobry aparat oraz duże umiejętności? :)

  1. Aparat i dobre oko to nie wszystko :) oczywiście każde zdjęcie w mniejszym lub w większym stopniu edytuję w programie, w zależności od tego jaki efekt chcę uzyskać. Ja używam Adobe Lightroom. Jeśli aparat na to pozwala polecam robić zdjęcia w formacie RAW. Takie pliki można edytować w znacznie większym stopniu niż JPG-i.

 11. Przepraszam za offtopic, ale jak wszedłem na Twoją stronę wyświetlił mi się błąd js: This page requires AC_RunActiveContent.js..Błąd pokazuje się za każdym odświeżeniem strony lub przejściem na inną podstronę. Pozdrawiam!

Komentarze zostały wyłączone.