Prowadzisz bloga? Pochwal się nim!

Postanowiłem w tym wpisie zachęcić was, czytelników bloga, do pochwalenia się swoimi dziełami. Jeśli piszecie bloga o grafice komputerowej lub macie po prostu swoją własną stronę, gdzie umieszczacie swoje prace, to zostawiajcie do nich namiary w komentarzach.

Chcę dzięki temu dotrzeć do tych źródeł, którym trudniej się przebić w tłumie największych serwisów poruszających temat grafiki komputerowej. Na pewno wśród nich są perełki, o których nic nie wiem, a warto je czytać i oglądać. Jeśli, któreś z nich spodobają mi się szczególnie, postaram się o nich napisać coś więcej.

A może wy znacie kogoś kto prowadzi takie blogi i czytacie je, oglądacie projekty? Również dajcie znać. Język serwisu może być dowolny, chociaż na pierwszym miejscu stawiam na witryny polskie.

Tak więc, chwalcie się swoimi dokonaniami. Na pewno zajrzę na każdą stronę, którą polecicie w komentarzach. Czekam na wasze propozycje z niecierpliwością :)

Linki z wpisu na blogu Grafikomania

Poniżej znajduje się lista linków przeniesionych z komentarzy na blogu Grafikomania.pl:

4 komentarz(e)y na temat “Prowadzisz bloga o grafice komputerowej? Pochwal się nim!

  1. Ja zajmuje się na co dzień ruchomą grafiką, wprowadzam ją w ruch obiekty przy pomocy języka ActionScript3, blog w planach(budowa w głowie), zapraszam na stronkę firmową. Pozdr.

  2. Troszkę stary wpis, ale trudno nie skorzystać z okazji do promocji swoich wypocin. ;) Blog o malarstwie cyfrowym.

    cyfrowatworczosc.blogspot.com

Komentarze zostały wyłączone.