Blogbox

Miło mi poinformować wszystkich czytelników mojego bloga, że zgłosiłem go do serwisu Blogbox. Wtajemniczeni już wiedzą, a niewtajemniczonych informuję, że aby dostać się na stałe to tego katalogu blogów, należy zgromadzić odpowiednią ilość głosów na TAK. Dlatego, jeśli uważacie, że mój blog jest wartościowy i zasługuje na to, żeby dostać się do Blogboxa proszę was o oddawanie na niego głosów :) (kod weryfikacyjny: cf640b9e3157be7b8c99520fd9a5ca8d)

Jak głosować?

W aktualizacji tego wpisu (muszę go najpierw opublikować, aby potwierdzić własność bloga) pojawi się adres strony, na której będzie można oddawać głosy. Taka możliwość pojawi się również z prawej strony (w sidebarze) w miejscu oznaczonym odpowiednim banerem.

Aktualizacja

Głosy na mojego bloga można oddawać pod adresem:

http://www.blogbox.com.pl/show/suggested/2816

Z góry dziękuję za wsparcie :)

18 thoughts on “Zgłosiłem bloga do serwisu Blogbox

    1. Także nie dawno dodałem swojego bloga, ale co do tych głosów, to nie wiedziałem, że trzeba osiągnąć jakiś poziom głosów. W dziale pomoc też nie ma żadnych informacji o tym, kiedy i na jakich warunkach mój blog zostanie dodany do oficjalnego katalogu. Jakieś idee? Byłbym wdzięczny. ;]

  1. Witam!
    Jestem tu pierwszy raz, ale blog bardzo mi sie spodobał. Będę tu częśćiej zaglądał. Swego czasu też próbowałem… niestety brakło ok 10 głosów. Na mój głos możesz liczyć. :)

  2. Ja też kiedyś próbowałem, ale po 15 głosach sobie odpuściłem, na Ciebie zagłosowałem i życzę powodzenia.

  3. Dzięki za wsparcie :) Obawiam się jednak, że jeśli liczba głosów będzie się zwiększać w tak słabym tempie jak do tej pory to nie starczy mi czasu, żeby zdobyć ich aż 50.

Komentarze zostały wyłączone.