Piotr SajnogWitam na moim blogu. Nazywam się Piotr Sajnog i od urodzenia jestem niepełnosprawny ruchowo z powodu rozszczepu kręgosłupa. Obecnie mam 42 lata, mieszkam w Ząbkach koło Warszawy, w której pracuję zawodowo. Na co dzień poruszam się o kulach oraz przy pomocy specjalnie przystosowanego do mojej niepełnosprawności samochodu.

Dzięki swojemu uporowi, wytrwałości oraz poświęceniu moich rodziców skończyłem normalną szkołę podstawową, liceum ogólnokształcące oraz policealne studium zawodowe. Od ponad 10 lat pracuję w firmie odzieżowo-reklamowej LOGO sp. j. jako grafik komputerowy.

Moim największym hobby od dziecka jest fotografia. Podstawowy sprzęt, z którego korzystam to:

  • lustrzanka jednoobiektywowa Canon EOS 50D
  • obiektyw Sigma 10-20 mm EX DC HSM
  • obiektyw Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO
  • obiektyw Sigma 70-300mm F4-5.6 Macro DG
  • lampa błyskowa Canon Speedlite 430EX

Staram się poświęcać fotografii każdą wolną chwilę, ponieważ sprawia mi to bardzo dużo przyjemności i przynosi wiele satysfakcji z udanych zdjęć.

W związku z moim wykonywanym zawodem oprócz poligrafii interesuję się grafiką komputerową oraz tworzeniem stron internetowych na własny użytek. Jest to dziedzina wiedzy tak szeroka, że cały czas się uczę i poznaję nowe technologie.

Poza tym lubię słuchać muzyki z lat 70-90, oglądać klasyczne polskie komedie, sport oraz programy popularno-naukowe i przyrodnicze.

Miejsca w internecie, gdzie można mnie spotkać to:

Kontakt ze mną: